Kurumsal

Özen Promosyon Ürünleri


Özen Promosyon 1998 yılında anahtarlık, yaka rozeti, metal etiket, tekstil ürünleri, madalyon, broş gibi metal aksesuar alanlarında üretim hizmeti vermeye başlamıştır. Türkiye’nin lider anahtarlık ve yaka rozeti üreticisi olan Özen Promosyon 2010 yılında üretim programı içerisine promosyon ürünlerini de dahil ederek tesislerini yenilemiştir. Genç ve dinamik kadrosu ile daima büyüme hedefinde olan şirketimiz 2015 yılında İstanbul İkitelli bölgesinde 3.000 m2 kapalı alan içerisinde yeni fabrika binasının yatırımını gerçekleştirerek üretim kapasitesini arttırmıştır.

Sektördeki 20 yıllık tecrübemizle bugün Türkiye genelindeki üretimlerimizin yanı sıra başta Türk Cumhuriyetleri olmak üzere, Orta Doğu, Balkan ve Avrupa ülkelerine baskılı promosyon ürünleri üretimi ve ihracatı gerçekleştirmekteyiz.

Özen promosyon olarak temel hedeflerimiz; global trendleri yakından takip ederek firmamızı bu iş ortamına uygun hale getirmekle birlikte, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, profesyonel hizmet sağlamak, farkındalık yaratan promosyon ürünleri üreterek firmaların reklam ve tanıtım ihtiyaçlarına göre çözüm önerileri geliştirmektir.